مانیتور پشت سری رویال مدل 9918 طرح لکسوسی

نا موجود
تماس بگیرید

ارسال رایگان
ارسال رایگان
سفارشات بیش از 300 هزار تومان
پرداخت در محل
پرداخت در محل
فعلا فقط در تهران
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن
ضمانت اصل بودن تمامی محصولات
7 روز ضمانت تعویض
7 روز ضمانت تعویض
ضمانت تعویض در صورت مشکل

امروزه دارندگان خودروهای مجهز به با این مشکل مواجه می شوند که سرنشینان عقب قادر به دیدن DVD خودرو نیستند و برای دیدن آن باید جا به جا شده و به سختی دی وی دی را مشاهده کنند چرا که دیدن صفحه مانیتور از صندلی عقب خودرو بسیار دشوار است.

در این صورت برای دیدن صفحه دی وی دی توسط سرنشینان عقب لازم است که مانیتورهای پشت سری(هدرست) را تهیه نمود.

مانیتورهای پشت سری این امکان را فراهم می کند که سرنشینان عقب خودرو به راحتی همان چیزی را که در دی وی دی جلو نمایش می دهد را مشاهده کنند.سرنشینان عقب علاوه بر اینکه می توانند همان چیزی که در مانیتور اصلی جلو نمایش داده می شود را مشاهده کنند می توانند مورد دلخواه خود را که در دی وی دی جلو نمایش داده نمی شود را نیز نظاره کنند.

برای مثال اگر روی مانیتور اصلی تلویزیون در حال نمایش باشد سرنشینان عقب علاوه بر تلویزیون می توانند CD / DVD / SD موجود در سیستم یا فلش متصل به USB را مشاهده کنند.

مزیت دیگر این دستگاه برای افرادی است که کودکانی دارند که در خودرو آرام یکجا نمی نشینند و همین باعث می شود که راننده هنگام رانندگی تمرکز خود را از دست می دهد با داشتن مانیتور پشت سری کودکان با نگاه کردن فایل های تصویری مورد علاقه خود سر جایشان می نشینند و دیگر مزاحم راننده نشده و راننده با خیال آسوده به رانندگی خود ادامه می دهد.

مانيتور پشت صندلی خودرو رویال مدل 9918

Royal 9918 Headrest Monitor

یک جفت طرح لکسوسی

صفحه نمایش LED 9 inch

رزولیشن تصویر: HD 800*480

قابلیت پخش DVD/DIVX/VCD/CD/MP3

قابلیت اتصال USB/SD

دارای 2 ورودی تصویر

هدفون وایرلس

دارای فرستنده FM

هیچ نظری ارسال نشده

برچسب ها